#1 2009-01-22 21:39:33

Kszysz

Japoński Turysta

Zarejestrowany: 2009-01-19
Posty: 7
Punktów :   

Duzo na sprzedaż, tanio

Płaty koloru niebieskiego, full ultra i buhurtowe, produkcja Jaśmina, całościowo szyte ręcznie, podszyte lnem. Blaszki się na siebie zakładają, przez co są bardzo mobilne, wycinanka w liście u dołu. Solidna robota, nie raz zebrałem halą po plecach i prawie nic nie poczułem. płaty mają sezon. Skóra zabezpieczona olejem roślinnym
Cena: 500 - 600zł
Jaśmin robi po 700, wiec myślę ze się opłaca


Zestaw zrób sobie nogi zbrojnikowe: zawiera spory płat grubej czarnej skóry ( ok 1,6m2), miski na kolana z dorobionymi wycinanymi liśćmi na skórze, paski blachy do zanitowania. należy jedynie wyciąć skórę na odpowiedni rozmiar, zanitować blaszki i dowiązać kolanka.
cena: 250 zł
sam płat skóry był drogi, do tego dochodzi blacha i miski z giętym liście ( + wycinanka)

Pełne ręce zbrojnikowe : karwasze + miski gięte + wycięta opacha ( pasują do kompletu z nogami - te same miski, ta sama blacha i skóra). Liść miski jest gięty, blacha na karwaszach nitowana mosiężnymi nitami, skóry w płacie starczy tez na wycięcie drugiej opachy.
cena: 200zł

Miski z giętym liściem swoje kosztują, do tego dochodzi blacha i skóra i nity ( które kosztowały ok 40zł)
w sumie całe ręce zbrojnikowe i nogi kosztują normalnie ok 700zł, u mnie cały zestawik w światecznej promocji za 450zł

płytowe 3/4 ( golenie już poszły) - nogi mają sezon, dwa wgnioty, które są już elegancko odklepane, liść w kształcie lilijki, elegancko chodzą nic się nie zacina
Cena: 450 - 500zł
normalnie takie nóżki kosztują ok 800 - 900zł, wiec kolejna opłacalna oferta.



sprzęt full historyczny, buhurtowy szczerze mówiac takiej jakości po takiej cenie nigdzie nie dostaniecie w obecnych czasach (popytajcie się znajomych co rzeczywiscie jezdzą niech poświadczą) , jeśli rzeczywiscie chce się miec sprzet co dobrze chroni

MOŻNA BRAĆ NA RATY JESLI BYŁBY KTOŚ ZAINTERESOWANY

pytania najlepiej kierowac na priva lub gg
gg 3171045

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl